2019 m. gruodžio 13 d., penktadienis

Lietuvos Visuomenės Tarybos Pranešimas spaudai „Dėl Lietuvos Visuomenės Tribunolo steigimo“ 2019-12-04, Vilnius

Lietuvos Visuomenės Tarybos Pranešimas spaudai „Dėl Lietuvos Visuomenės Tribunolo steigimo“
2019-12-04, Vilnius
Klaipėdos SGD terminalui „Independence“ – jau 5-eri metai. Lietuvos valstybės valdytojai šio laivo-saugyklos išlaikymui panoro dar skolintis – Seime svarstymui priimtas nutarimas dėl valstybės įsipareigojimų 295,5 mln. eurų sumai Šiaurės investicijų bankui prisiėmimo. Tam pritarė 64 Seimo nariai, susilaikė 12, ir tik vienas Artūras Skardžius balsavo prieš. Lietuva prieš 5-is metus jau buvo įsipareigojusi offshore įmonei Höegh LNG (Bermudai) per 10 metų sumokėti 660 mln. USD už šio laivo-saugyklos, kuri tuomet kainavo 250 mln. USD, nuomą. Šis sukčiavimas vykdomas atvirai ir tyčiojantis iš Lietuvos piliečių bei kitų dujų vartotojų, kurie kompensuoja šios „nepriklausomybės gynimo“ veiklos milžiniškus nuostolius. Šimtų milijonų eurų išplovimą norima pratęsti dar 20 metų. Pusę vis mažėjančio Lietuvos poreikio dujų perkama vamzdžiu iš Rusijos, dėl dujų eksporto iš kurios apsimestinio atsisakymo ir buvo sumąstytas šis lėšų „įsisavinimas“.
Išeitis viena – politinė ir baudžiamoji vykdytojų bei sumanytojų atsakomybė. Tačiau prokuratūra viešojo intereso šioje paprastoje ir atvirai vykdomoje sukčiavimo schemoje negina. Netiriami ir 2012 m. LR Seimo tyrimo nustatyti faktai dėl Snoro banko lėšų ir turto išgrobstymo, dangstantis valstybės vardu.
Buvęs LR Seimo narys Eligijus Masiulis patvirtino 2014-2016 m. Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės elektroninį susirašinėjimą su juo iš Prezidento kanceliarijos serverio pašto tulpes@lrpk.lt, valstybės vadovės prašymą jam tarpininkauti valstybės vadovei santykiuose su privataus kapitalo įmone (!) „MG Baltic“, kad ši padėtų LR Seime Lietuvos Generaliniu prokuroru patvirtinti jos pasirinktą kandidatą!
Tai akivaizdžiai patvirtinta, kad Lietuvos valstybę valdo ne Konstitucinė valdžia, o nežinia kas. Lietuvos paštas, policija nuomojasi „MG Baltic“ ir kitų privačių įmonių patalpas, o Centrinius paštus ir valstybės pastatus parduoda. Vaidinama, kad valstybė nemoka valdyti savo turto.
Lietuvos piliečių lūkesčiai tikintis, kad 2016 m. išrinktas Lietuvos Seimas iš esmės pakeis padėtį, sužlugo – Seimo dauguma neturi politinės valios ištirti net šį sukčiavimą. Už „Independence“ sukčiavimo tęsimą balsavo ir Ramūnas Karbauskis, ir jo partiečiai. Ne jie yra Lietuvą iš tiesų valdantieji.
Šiurpus buvusio „Mažeikių naftos“ buvusio vadovo Gedemino Kiesaus ir jo sūnaus nužudymas ir po to Seimo sprendimais „pridengtas“ šios strateginės Lietuvos įmonės atidavimas su milijardiniu primokėjimu atvirai veikusiems aferistams – nenuplaunama Lietuvos valdžios ir teisėsaugos gėda.
Lietuvą valdančių grupuočių ir jų statytinių – politikų – veikla, grobstant valstybės lėšas ir turtą, mums šventą mišką, ar naudojantis valstybės turtu, keičiant tik šių neteisėtų ir nusikalstamų veikų formas bei asmenis, vykdoma atvirai. Ši šventvagystė ir neslepiama patyčia iš mūsų visų įgyvendinama MELU, kurį mums kasdien skelbia valstybės valdžia, LRT ir valstybės lėšomis apmokama žiniasklaida.
Įžūliai ir atvirai įvykdytos LEO LT, Ignalinos AE išmontavimo aferos.
Įvedant eurą, valstybė prarado ne tik savo valiutą litą, bet ir neteko valstybės rezervo.
Tačiau teisėsauga netiria šių atvirai įvykdytų milžiniškų finansinių aferų, ji naudojama susidoroti su blaiviai mąstančiais Lietuvos piliečiais. Tuo siekiama išvaryti iš Lietuvos kritiškai mąstančius piliečius, dirbtinai didinama socialinė atskirtis, uždarinėjamos mokyklos ir ligoninės, žmonės dirbtinai supriešinami, skatinamas tik parodomasis patriotizmas, neturintis nieko bendro su šiandieninėmis problemomis, iš šeimų jau atvirai atiminėjami net vaikai.
Patyčią iš Lietuvos piliečių ir jų teisių apnuogino Žemės referendumas. Referendumo teisė iš Lietuvos piliečių atimta, Tautos valia uzurpuota.
Lietuvos Atgimimo simbolio kardinolo Vincento Sladkevičiaus, Donato Banionio ir Sauliaus Sondeckio apšmeižimas vainikavo šią patyčią iš Lietuvos – esu valdžioje ir darau ką noriu. Toks yra mus užvaldžiusių grupuočių mąstymas. Oligopolinis Lietuvos užvaldymas tapo nekvestionuojama realybe.

Paminta ir sutrypta Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įteisinta aukščiausia suvereni Tautos galia vykdyti mūsų valstybės valdymą tiesiogiai ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus, kurie po bet kurių rinkimų veikia prieš Lietuvos piliečius, prieš Tautą.
Vitas Tomkus šiemet priminė, kad Tautos Tribunolas – paskutinė viltis.
Lietuvos Visuomenės Taryba, nebematydama kitos išeities, įsteigė Lietuvos Visuomenės Tribunolą, kuris, pritraukęs kuo daugiau Lietuvos visuomenės atstovų ir pareikalavęs iš valdžios informacijos bei paaiškinimų, ištirtų ir įvertintų Lietuvos turto ir lėšų pasisavinimą, visuomenės vardu priimtų sprendimus ir kreiptųsi į valstybės institucijas bei teisėsaugą dėl Lietuvos Respublikos Konstituciją atitinkančių sprendimų priėmimo.
Kviečiame Lietuvos visuomenę palaikyti šią Lietuvos Visuomenės Tarybos iniciatyvą. Lietuvos Visuomenės Tribunolo darbo sėkmę lems, visų pirma, mūsų susitelkimas.
Lietuvos Visuomenės Tarybos Valdyba

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą