Ką norite matyti Lietuvos Prezidentu?


Kviečiu visus būti sąmoningais ir nepasiduokite sistemos brunkamais kandidatais, kurie niekada netarnavo ir netarnaus Lietuvių Tautai, nes yra valdomi tų, kurie siekia Pasaulinės valdžios, kurią jie vadina, "naujoji pasaulio tvarka"

 Siūlau pasižiūrėti Gerbiamo Juliaus Veselkos pasisakymus, apie Prezidento rinkimus ir kitus, realybę atspindinčius pasisakymus. 


 

Esu giliai įsitikinęs, kad dabar turime tik vieną kandidatą į Lietuvos Prezidentus, tai Eduardą Vaitkų. Todėl kviečiu visus, palaikyti Eduardą Vaitkų ir skleisti žinią žmonėms, apie Eduardą Vaitkų ir Jo rinkiminę programą, kurią VRK, nusikalstamai nusprendė slėpti nuo žmonių.  Privalome susigrąžinti savo valstybę iš gerai organizuoto, nusikalstamo grybolandsberginio susivienyjimo, kuris pavertė Lietuvą, beteise, teroristine valstybe, nuolat provokuojančią Rusiją karui. Privalome nukenksminti vidinius mūsų valstybės priešus ir sukūrę teisingumą vykdančią instituciją, nuteisti ir patalpinti į įkalinimo įstaigas, visus prieš Lietuvą ir Žmoniją veikusius parsidavėlius, jų bendrus ir dangstančius jų nusikaltimus asmenis. O jų užsakovams, kurie susvaigo privatizuoti visą planetą Žemę ir išžudyti didžiają dalį Žmonijos, likusius paliekant savo vergais, paskelbti tarptautinę paiešką. Suprantu, kad tai skamba nerealiai, bet būtent tai, gali būti pavyzdžiu ir kitoms Pasaulio valstybėms, kovai prieš visų tautų ir visos Žmonijos priešus. Tad pakelk galvą žmogau ir apginkime savo teisę gyventi.
 Šita VRK turi eiti lauk.

Kandidato į Lietuvos prezidentus Eduardo Vaitkaus rinkiminė programa, kurią VRK, savavaldžiaudama nusprendė nuslėpti, nuo rinkėjų. 

Vilmantas Povilaitis
Tikra, laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

www.vilmantinas.eu

 Parama yra tai, kad Jūs lankotės ir žiūrite šį puslapį, bei dalinaties su kitais žmonėmis informacija, kuri yra slepiama sistemos. Taip pat parama gali būti ir mano YouTube kanalų peržiūros ir jų prenumeratos, bei įvertinimai, nesvarbu ar teigiamai, ar neigiamai, bei video ir straipsnių platinimas internetinėse erdvėse. 

 

Mano YouTube kanalaiTaip pat galinčius ir norinčius padėti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesenčios kovos, su neteisybe ir netvarka. 
Parama gali būti ir vienas euras, juk lašas po lašo ir akmenį pratašo...
Gavėjas:
Vacys Povilaitis
IBAN
LT297180000109733729


Ačiū už pagalbą ir supratimą


 All who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting.Account Number :   LT297180000109733729
 

Thank you all for your understanding and help.

 Bсе, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.

Номер счета: LT297180000109733729
  

Спасибо всем за ваше понимание и помощь.
 Ačiū, visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie sunkios kovos su neteisybe ir netvarka. Kiekvienas geras žodis ir palaikymas yra maistas, mano pastangom ir sveikatai. Ačiū, kad esate.

Vilmantas Povilaitis
Laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

Tel +370 68 216 161

Email:vilmantinas@windowslive.com

1 komentaras: