2024 m. kovo 10 d., sekmadienis

Padugnės pardavę, išgrobstę ir praskolinę Lietuvą, save vadina Lietuva

 Padugnės pardavę, išgrobstę ir praskolinę Lietuvą, save vadina Lietuva. O tuos, kurie gina Lietuvą ir Lietuvos interesus, vadina valstybės priešais. Kadangi tie padugnės pilnai užvaldė Lietuvą, Lietuva tapo beteisė, teroristinė valstybė kurioje vykdomas atviras susidorojimas su žmonėmis, kurie gina Lietuvos suverenitetą ir konstituciją.  Mes privalome sustabdyti, gerai organizuotą, nusiklstamą grybolandsberginį susivienyjimą ir kurti Lietuvą teisingą, teisinę ir ergonomišką gyventi, kiekvienam doram Lietuvos žmogui. O tie, kurie 33 metus, naikino, grobstė ir skandino skolose Lietuvą, privalo sėdėti sunkių darbų kalėjime, su jų ir jų artimųjų, turto nacionalizavimu. Visos Lietuvos strateginės įmonės, privalo grįžti į valstybės rankas ir uštikrinti Lietuvos valstybės finansinį stabilumą ir kurti geresnį gyvenimą valstybės žmonėms, o ne valstybės turtus užgrobusiems buržujams. Todėl kreipiuosi į visus Lietuvos žmones, pakelkime galvas ir susigrąžinkime savo valstybę. Privalome būti vieningi ir veikti kartu. Pasirašykime už Eduardo Vaitkaus kandidatūrą į Lietuvos Prezidentus ir padarykime viską, kad Eduardas Vaitkus, būtų mūsų valstybės Prezidentu. Stokimės petis petin ir sukurkime Lietuvą tokią apie kurią svajojame. Kol esame gyvi, neįmanomų dalykų nėra, yra tik žmonės, nenorintys pakeisti savo ir savo vaikų ir anūkų ateitį. Nubuskime patys ir pažadinkime miegančius šalia. Kurkime savo ir savo valstybės ateitį kartu. Te šviesa nugali tamsą, kiekvienas iš mūsų, gali būti šviesos spinduliu, tad švieskime. 

Vilmantas Povilaitis

2024.03.09

www.vilmantinas.eu

Parama yra tai, kad Jūs lankotės ir žiūrite šį puslapį, bei dalinaties su kitais žmonėmis informacija, kuri yra slepiama sistemos. Taip pat parama gali būti ir mano YouTube kanalų peržiūros ir jų prenumeratos, bei įvertinimai, nesvarbu ar teigiamai, ar neigiamai, bei video ir straipsnių platinimas internetinėse erdvėse. 
 

Mano YouTube kanalai
Taip pat galinčius ir norinčius prisidėti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesenčios kovos, su neteisybe ir netvarka. 
Parama gali būti ir vienas euras, juk lašas po lašo ir akmenį pratašo...
Gavėjas:
Vacys Povilaitis
IBAN
LT297180000109733729


Ačiū už pagalbą ir supratimą


 All who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting.Account Number :   LT297180000109733729
 

Thank you all for your understanding and help.

 Bсе, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.

Номер счета: LT297180000109733729
  

Спасибо всем за ваше понимание и помощь.
 Ačiū, visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie sunkios kovos su neteisybe ir netvarka. Kiekvienas geras žodis ir palaikymas yra maistas, mano pastangom ir sveikatai. Ačiū, kad esate.

Vilmantas Povilaitis
Laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

Tel +370 68 216 161

Email:vilmantinas@windowslive.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą