2017 m. spalio 31 d., antradienis

"Demokratija" Lietuvoje"Demokratija" Lietuvoje - tai "demokratų", liberalų, "patriotų", nusikaltėlių, sukčių, niekšų ir skundikų diktatūra.
Tokią "demokratinę" santvarką JAV tarptautiniai nusikaltėliai įdiegia visose savo kolonijose, kur po JAV įvykdytų valstybinių perversmų susodina į valdžią proamerikietiškus fašistinius režimus.
Valstybės saugumo departamentas (JAV CŽV padalinys Lietuvoje) paskelbė savo "pasitikėjimo" telefoną ir Lietuvoje atgaivino seną, gerą, smetoniškai "patriotišką" tradiciją, kurią taip labai mėgsta konservatoriai/liberalai/socdemai ir visi kiti JAV 5 kolonos veikėjai. VSD skatina visus megztaberečius "patriotus" stuksenti ir skųsti savo kaimynus, pažįstamus, draugus ir gimines, jeigu šie kritikuoja valdančiųjų nusikalstamą politiką Lietuvoje, ragina priešintis NATO vykdomai Lietuvos okupacijai,reikalauja nutraukti Vakarų pasirengimus karinei agresijai prieš Rusiją, kas Lietuvą stato į padėtį "tarp kūjo ir priekalo" ir reiškia neišvengiamą pražūtį, siekia nutraukti JAV vergų Lietuvoje savivalę, reikalauja parsidavusius elitinius šunis teisti už nusikaltimus prieš Lietuvą`. Gestapas darbuojasi. "Kuo reikia prekiauti, kad susikrauti tokius turtus, kaip grybauskaitė, landsbergis, kubilius, kreivys, karbauskis, starkevičius ir pan? - Tėvyne..." - VSD "pasitikėjimo" linija tiesiog sprogsta nuo  "patriotų", jorkšyro elfų ir kitų dešiniojo zoologijos sodo gyvūnų skambučių...
Paveiksliukui sukako metai.

Jonas Kovalskis

 Tikra, laisva ir nepriklausoma Žiniasklaida
 www.vilmantinas.eu

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą