2019 m. vasario 24 d., sekmadienis

Pasaulis privalo žinoti, kas vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje, bei visame Pasaulyje.


I ask the Free Media Representatives to translate the article into your language and circulate it with all possible means. This shows people what's happening in the countries of the European Union.

 Я прошу представителей свободных СМИ перевести статью на ваш язык и распространить ее всеми возможными способами. Это покажет людям, что происходит в Европейском Союзе.
   
   Šis straipsnis bus pildomas ir viešinamas tarptautiniu mąstu, nes Lietuvos politikai, "teisėsauga" bei "žiniasklaida" yra neįgalųs ir slepia TIESĄ bei iškraipo TEISINGUMO sąvoką. Lietuvoje aktyviai fabrikuojamos baudžiamosios bylos ir susidorojama, su TIESOS ir TEISINGUMO siekiančiais Žmonėmis. Dėl visko kaltina Rusiją, nors Rusija neturi jokio ryšio, su Lietuvoje vykstančiais susidorojimais su žmonėmis.  Lietuvos, mano giliu įsitikinimu, gerai organizuotas, nusikalstamas susivienyjimas,  savo naikinamus žmones, naudodamiesi, be stubure ir nuolankiai, sistemai tarnaujančią "žiniasklaida", bando paversti "Rusijos agentais" ir Kremliaus "finansuojamiems" priešais. Patys darydami viską, kad naikinami žmonės negautų jokių pajamų ir turėtų kuo daugiau išlaidų, apkraunami sufabrikuotų bylų, teisminiais procesais. Apie tai plačiau, rašiau šiame straipsnyje:
 http://www.vilmantinas.com/2017/10/zmoniu-pasipriesinusiu-globalistu-planu.html
 Taip pat yra susidorojama ne tik, su pavieniais žmonėmis, bet netgi su Žmogaus Teisių Stebėtojų organizacijomis:
http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=5705%3Avisi-bado-akcijos-prie-prezidenturos-organizatoriai-sulauks-teisingo-atpildo&catid=33&Itemid=141
http://www.vilmantinas.com/2018/01/kerstas-del-bado-akcijos.html
http://www.vilmantinas.com/2017/11/dgrybauskaites-kerstas-bado-akcijos.html

  Pasaulis privalo žinoti, kas vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje, bei visame Pasaulyje. 

   Kadangi, begalę kartų kreipiausi laiškais, į kuriuos gavau tik niekinius atsakymus, šį kartą kreipsiuosi viešai ir viešai reikalauju, kad neveiksnūs ir nuolat kliedintys Valstybės ir Tautos tarnautojai, imtūsi realaus darbo, užuot klėdėję apie Rusijos grėsmes, kurių, mano giliu įsitikinimu, nėra ir būti negali. Anaip tol, didžiausią grėsmę kelia, stipriai nuo nuo realybės atplyšę Valstybės ir Tautos tarnautojai, kurie nusispjovė ant Tautos ir daro ką nori ir kaip nori. Taigi,   po 2002-2003 metais prieš mane įvykdytų nusikaltimų, kurių metu buvau ne kartą sumuštas ir keletą kartų peršautas.
   Aš ir mano Šeima esame naikinami ir  kankinami, nusikalstamo pasaulio atstovų, bei jiems talkininkaujančios ( o gal ir viskas atvirkščiai) Lietuvos „teisėsaugos“.  Kuri, mano giliu įsitikinimu, yra ne kas kitas, kaip gerai organizuotas, nusikalstamas susivienyjimas.
    Po įpatingai ilgus metus, besitesenčių teisminių procesų, 2009 metų balandžio 2 dieną Šiaulių apygardos teismo sprendimu, civilinėje byloje Nr.2-29-44/2009, iš manęs, prieš mane įvykdyto nusikaltimo metu nukentėjusiojo, buvo priteista 600 litų, nusikaltėlio naudai, kuris suorganizavo ginkluotą apiplėšimą, kurio metu, buvau kelis kartus peršautas ir vos nebuvau nužudytas!
  Kiekvienas, sveiką protą turintis žmogus, supranta, kad priteisti iš ginkluoto apiplėšimo metu, stipriai nukentėjusiojo žmogaus, nuteistajam, suorganizavusiam ginkluotą grupinį apiplėšimą, teisines išlaidas, teisingumo vykdimu nepavadinsi!
  Tai netelpa į jokius teisingumo, protingumo ir sąžiningumo rėmus ir yra atviras ir įžūlus pasityčiojimas iš nusikaltimo aukos.
2009 lapkričio 10dieną Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Danutės Gasiūnienės (teisėjų kolegijos pirmininkė ir pranešėja), Kazio Kailiūno ir Viginto Višinskio, sekretoriaujant Jūratei Česnulevičienei, viešame teismo posėdyje apeliacine žodinio proceso tvarka išnagrinėjo  mano apeliacinį skundą ir nutarė:
Nutarė

  Šiaulių apygardos teismo 2009 m. balandžio 2 d. sprendimą pakeisti ir jį išdėstyti taip:

  Priteisti ieškovo V. P. naudai iš atsakovų D. D. ir G. Ž. solidariai 50 000 Lt (penkiasdešimt tūkstančių litų) neturtinei žalai atlyginti, penkių procentų metines palūkanas už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos – 2007 m. liepos 11 d. iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir 245 Lt (du šimtus keturiasdešimt penkis litus) ekspertizės išlaidų.

  Priteisti iš atsakovų D. D. ir G. Ž. solidariai 1 536,77 Lt (vieną tūkstantį penkis šimtus trisdešimt šešis litus 77 ct) bylinėjimosi išlaidų, kurias sudaro žyminis mokestis ir su procesinių dokumentų įteikimu susijusios išlaidos, valstybei.

  Priteisti iš ieškovo V. P. atsakovui E. Š. 600 Lt (šešis šimtus litų) išlaidų advokato pagalbai apmokėti“.

  Kitą sprendimo dalį palikti nepakeistą.

  Priteisti iš atsakovų D. D. ir G. Ž. solidariai 9 Lt (devynis litus) bylinėjimosi išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu apeliaciniame procese, valstybei.

  Šiaulių apygardos teismo 2007 m. liepos 13 d. nutartimi taikytą atsakovų E. Š. , J. M. ir V. S. turto ir piniginių lėšų areštą panaikinti, o atsakovų D. D. ir G. Ž. nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir piniginių lėšų arešto sumą sumažinti iki 50 000 Lt.

  Nutarties nuorašą išsiųsti turto arešto aktų registro tvarkytojui.

Taigi, Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Danutės Gasiūnienės (teisėjų kolegijos pirmininkė ir pranešėja), Kazio Kailiūno ir Viginto Višinskio, sekretoriaujant Jūratei Česnulevičienei, dar kartą pasityčiojo ir pažemino mane, bei suteikė galimybę, nusikaltimo organizatoriui, Edvinui Šimkui, mane paduoti antstoliams ir taip toliau vykdyti susidorojimą su manimi ir mano Šeima. 

  Edvinas Šimkus, mano giliu įsitikinimu,  nusikalstamą, vykdomajį raštą, pateikė antstolės Vaivos Šimkienės antstolių kontorai, kuri pradėjo, aktyvų, net kelių Lietuvos teismų sukurto apsurdo “skolos” išieškojimą. 

  Kadangi antstolė Vaiva Šimkienė ir jos pavaldiniai, kalbėdami telefonu elgėsi su manimi nepagarbiai, nutariau nuvykti į antstolių kontorą su filmavimo kamera, kurioje vieno iš apsilankymo metu, buvau sumuštas ir bandomas apiplėšti, (norėjo atimti video kamerą) antstolės padėjėjo ir antstolės sutuoktinio. 

Pateikiu video, iš bado akcijos, kuriame yra pateikta informacija iš straipsnių laikraščiuose, kuriuose buvo kai kurių netikslumų, bet video išsakyta pozicija, bei vaizdai yra tikra:

https://www.youtube.com/watch?v=Q_Crw4_M4fc
http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=4585:ginkluota-apiplesima-organizavusiam-plesikui-teismas-priteise-zala-is-aukos&catid=2&Itemid=203
http://www.skrastas.lt/?data=2004-12-08&rub=1143711027&id=1146722902
http://www.ve.lt/naujienos/kriminalai/temide-auka-skolinga-nuteistajam/
http://www.vilmantinas.com/2017/09/siauliuose-persautas-vyras-kelerius.html
http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=4585&catid=2&Itemid=203

  Po pries mane įvykdyto smurtinio nusikaltimo, pagal mano pareiškimą, nebuvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, aš netgi nebuvau nusiūstas teisminei medicininei ekspertizei, kurią atlikau pats, už savo pinigus. Kadangi tuo metu, gyvenau ir dirbau Airijoje, turėjau skristi atgal. Dėl patirto smurto ir sumušimų, dirbti negalėjau, todėl gydžiausi ir  rašiau skundus į įvairias Lietuvos institucijas elektrooniniu paštu.
 Kuriam laikui praėjus, gavau atsakymą, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas. Tuomet nusiraminau. Bet vasarą sugryžęs atgal į Lietuvą, buvau labia įžūliai nustebintas, nes ikiteisminį tyrimą vykdžiusi tuometinė, vyresnioji tyrėja Gintarė Vilkončienė, sufabrikavo bylą taip, kad iš nukentėjusiojo, mane padarė “nusikaltėliu”! 
   Fabrikuojant bylą, buvo pasitelkti, psichotroninio montažo prinsipai, kurie naudojami ir "žiniasklaidos" atstovų.
Plačiau apie tai: 
http://www.vilmantinas.com/2017/09/psichotroninio-montazo-sistemos.html

     Baudžiamoji byla Nr. 40-2-00032-10
 Taigi, tokiu būdu buvau paverstas „nusikaltėliu“ ir priverstas skraidyti į teismų posėdžius, (vieną du kartus per mėnesį)  negalėjau nei dirbti nei gyventi ramų ir pilnavertį gyvenimą.
 Tokiu būdu ne tik praradau pajamas, bet ir patyriau didžiulius finansinius nuostolius kelionėms ir gaunant teisinę pagalbą, kurios nesuteikė nei vienas Šiaulių advokatas, į kuriuos teko kreiptis.
 Taigi antstolė Vaiva Šimkienė, kuri, mano giliu įsitikinimu įtakojo, bylos  fabrikavimui ir paverčiant mane “ skolininku ir netgi nusikaltėliu” ne tik areštavo mano banko sąskaitas ir turėtą turtą, bet nusiskaičiavo visą mano neįgalumo pensiją.
    Buvo vykdomas akivaizdus susidorojimas ne tik su manimi, bet ir su visa mano Šeima ir Tėvais. Vien skraidymai į teismų procesus, bei kitos su kelionėmis susyjusios išlaidos, kainavo didžiulius pinigus, neskaitant apie negaunamas pajamas ir kitas išlaidas.
   Dėl  viso to atsirado kiti įsiskolinimai. Todėl, kad aš pats ir mano Individuali Įmonė,  turėjo įsipareigojimų bankams ir kitiems kreditoriams. 
   Dėl sąmoningai sukurtų problemų, įsipareigojimų vykdymas, tapo neįmanomu.
   Praradau galimybę atkurti savo IĮ Vilmantinas veiklą, nes tokioje padėtyje atsidūrusiems neišduodama litsenzija vykdyti krovinių pervežimus, kuriais ir užsiimė mano, be jokios Valstybės pagalbos sukurta įmonė. Dėl areštuotų sąskaitų, nutrūko gyvybės draudimas, ir netgi buvo nutraukta būsto kredito sutartis. Atsirado didžiuliai nuostoliai, dėl laiku nesumokėtų įmokų, netesybos ir delspinigiai.  Taip atsirado dar didesni įsiskolinimai ir didžiuliai finansiniai nuostoliai.
   Mano giliu įsitikinimu, buvo vykdamas atviras ir intensyvus susidorojimas. Tai galėjo privesti mano Šeimą ne tik prie iširimo, bet ir palaužti psichologiškai ir taip privesti prie sveikatos sutrikimų ir net savižudybių.  Esu giliai įsitikinęs, kad būtent to ir buvo siekiama.
     Toks puolimas buvo nepakeliamai sunkus ir tai ištverti nebūtų galėję daugelis kitų, psichologiškai silpnesnių žmonių.

Kadangi, Šiaulių apygardos teismo 2009 m. balandžio 2 d. sprendimą pakeisti ir jį išdėstyti taip:

  Priteisti ieškovo V. P. naudai iš atsakovų D. D. ir G. Ž. solidariai 50 000 Lt (penkiasdešimt tūkstančių litų) neturtinei žalai atlyginti, penkių procentų metines palūkanas už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos – 2007 m. liepos 11 d. iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir 245 Lt (du šimtus keturiasdešimt penkis litus) ekspertizės išlaidų.

40Priteisti iš atsakovų D. D. ir G. Ž. solidariai 1 536,77 Lt (vieną tūkstantį penkis šimtus trisdešimt šešis litus 77 ct) bylinėjimosi išlaidų, kurias sudaro žyminis mokestis ir su procesinių dokumentų įteikimu susijusios išlaidos, valstybei.

41Priteisti iš ieškovo V. P. atsakovui E. Š. 600 Lt (šešis šimtus litų) išlaidų advokato pagalbai apmokėti“.

42Kitą sprendimo dalį palikti nepakeistą.

43Priteisti iš atsakovų D. D. ir G. Ž. solidariai 9 Lt (devynis litus) bylinėjimosi išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu apeliaciniame procese, valstybei.

44Šiaulių apygardos teismo 2007 m. liepos 13 d. nutartimi taikytą atsakovų E. Š. , J. M. ir V. S. turto ir piniginių lėšų areštą panaikinti, o atsakovų D. D. ir G. Ž. nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir piniginių lėšų arešto sumą sumažinti iki 50 000 Lt.
115 straipsnis
Lietuvos Respublikos teismų teisėjai atleidžiami iš pareigų įstatymo nustatyta tvarka šiais atvejais:
5) Kai savo poelgiu pažemino teisėjo vardą
Taigi, kiekvienas, sveiką protą turintis žmogus, supranta, kad priteisti iš ginkluoto apiplėšimo metu, stipriai nukentėjusiojo žmogaus, nuteistajam, nusikaltimo organizatoriui, teisines išlaidas, netelpa į jokius teisingumo, protingumo ir sąžiningumo prinsipų rėmus ir yra atviras ir įžūlus pasityčiojimas iš nusikaltimo aukos.
 Taigi 2009-04-02 Šiaulių apygardos teismas  bylų numeriai ( 2006m rugsėjo 8 diena, baudžiamoji byla
  Nr.1-15-616/2006) (civilinė byla Nr.2-414-44/2007) (civilinė byla Nr.2-29-44/09) (civilinė byla Nr.2-29-44/2009, 2009-04-02 nutartis,  teisėjas Petras Povilaitis) ( civilinė byla Nr 2A-585/2009  teisėjai,  Kazys Kailiūnas, Danutė Gasiūnienė,Vigintas Višinskis
  1.5 straipsnis. Teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principų taikymas Lietuvos 2009m. Lapkričio  Respublikos civilinis kodeksas. Pirmoji knyga. Bendrosios nuostatos.10 dienos nutartis,
1. Civilinių teisinių santykių subjektai, įgyvendindami savo teises bei atlikdami pareigas, privalo veikti pagal teisingumo, protingumo ir sąžiningumo reikalavimus.
2. Kai įstatymai nedraudžia civilinių teisinių santykių subjektams šalių susitarimu nusistatyti tarpusavio teisių ir pareigų, šie subjektai turi vadovautis teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principais.
3. Jeigu įstatymai ar šalių susitarimas numato, kad tam tikrus klausimus teismas sprendžia savo nuožiūra, teismas privalo tai darydamas vadovautis teisingumo, protingumo ir sąžiningumo kriterijais.
4. Teismas, aiškindamas įstatymus ir juos taikydamas, privalo vadovautis teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principais.
 Taigi, Tiek Šiaulių apygardos teismas (teisėjas Petras Povilaitis) tiek Lietuvos apelecinis teismas ( teisėjai, Kazys Kailiūnas, Danutė Gasiūnienė, Vigintas Višinskis), iš manęs, sunkiai nukentėjusio, nusikaltimo organizatoriui E Š, priteisė 600 litų išlaidų advokato pagalbai apmokėti.
   Šių teismų teisėjai, ne tik akivaizdžiai pasityčiojo iš manęs, bet ir išniekino, bei pažemino, teisėjų vardą ir visą Lietuvos Teisinę sistemą, bei pačią Valstybę.
   Esu giliai įsitikinęs, kad tokius sprendimus priimti nesiryžtu nei vienas, protiškai sveikas žmogus.
    Nemanau, kad šie teisėjai yra nevispročiai, todėl manau, kad jų priimti sprendimai buvo nustatyti, sąmoningai, mane pažeminti ir paniekinti ir tokiu būdu susidoroti.
    Esu įsitikinęs, kad šių, mano giliu įsitikinimu, nusikalstamų sprendimų lavina,  atsirado dėl mano  politinių įsitikinimų ir Pasaulėžiūros.
Viso šito, teisingumo vykdimu, tikrai nepavadintų nei vienas, objektyvus, protiškai sveikas, sąžiningas ir nuoširdžiai teisingas žmogus.


      Pakartotinai kreipiuosi ir reikalauju, kad nedelsiant būtų imtasi priemonių, teisingumo atstatymui ir įvykdymui.
     Esu giliai įsitikinęs, kad Lietuvos teisėsauga senai nebevykdo teisingumo, bet tapo, gerai organizuotu nusikalstamu susivienyjimu, kuris Lietuvą pavertė beteise, teroristine valstybe, kurioje yra atvirai susidorojama su sistemai nepalankiais žmonėmis, pasitelkus psichotroninį montažą ir fabrikuojant bylas.

   Kreipiuosi į visas Pasaulio laisvas žiniasklaidos priemones ir kviečiu prisidėti ir viešinti, Lietuvos Valstybėje, vykdomus nusikaltimus, kuriuos vykdo, valstybę užvaldę diktatoriai, susidorodami su visais, sakančiais TIESĄ ir siekiančiais TEISINGUMO.  Esu pasiruošęs atsakyti į visus Jums iškilusius klausymus, bendradarbiauti su Pasaulio Žmogaus Teisių Gynėjų organizacijomis ir tarptautinės Teisės atstovais. Esu įsitikinęs, kad Pasaulis, dar nėra visiškai supuvęs ir atsiras tų, kurie padės, atstatyti TEISINGUMĄ ir išsilaisvinti iš ilgus metus vykdomo susidorojimo. Kusis vyko, net kelių Valstybių teritorijoje. Apie tai plačiau rašiau straipsnyje

Kol ES proto bokštai suka galvas, apie pabėgelius, kai kurios ES valstybės, vykdo atvirą susidorojimą su ES piliečiaisEuropos Sąjungos Valstybėse, Mūsų atvėju, Lietuvoje ir Airijoje, visiškai nepaisoma Europos Žmogaus Teisių Konvencijos ir yra atvirai išsityčiojama bei susidorojama su TEISINGAIS ir PADORIAIS ŽMONĖMIS? 

   Ar toks Europos Sąjungos veidas?  Vieną rodo, kitą sako? Man nėra tai priimtina, todėl tas reikalas turi būti sprendžiamas tarptautiniu mąstu. 

 Kadangi, šių problemų, kurios buvo sukurtos Lietuvoje ir Airijoje, nesugebėjo išspresti nei Lietuvos nei Airijos valstybių atstovai, esu priverstas kreiptis į Pasaulines organizacijas, kurios gerbia įstatymus, siekia teisingumo ir jį vykdo. Bei paiso tarptautinių sutarčių, kurias pasirašo.

Prašau, tarptautinės TEISĖS organizacijų, padėti pasiekti TEISINGUMĄ ir prisiteisti turtinę, bei neturtinę žalą iš valstybių, kuriuose ilgus metus, buvome žeminami ir bandomi sudoroti, nežiūrint į tai, kad esame tvarkinga, daugiavaikė Šeima, turinti 5 vaikus, visiškai nevartojanti alkoholio, narkotikų ir netgi nerūkanti.

Europos Žmogaus Teisių Konvencija

Kadangi daroma viskas, kad neturėtumėme pajamų, esame dirbtinai sukurtoje situacijoje, kurioje būtina, Jūsų visų pagalba. Kadangi, Lietuvos žmonės sąmoningai nuskurdinti, labiausiai kreipiuosi į, iš Lietuvos išvykusius ir užsienio valstybių piliečius.
 Taigi, Visus galinčius ir norinčius padėti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesiančios kovos, prašau padėti.  Dėkoju visiems, už supratimą ir pagalbą.
Darant pavedimą parašykite, kad tai pagalba, dėl laiku nemokamo Ilines Benefit.
Ireland
National Sort Code 93-20-19 
Account Number 13308-005
 Tarptautiniam pavedimui:
 IBAN: IE35 AIBK 9320 1913 3080 05 ( BIC:AIBKIE2D)

Since everything is done that we do not have income, we are in an artificially created situation where you need all your help. As the people of Lithuania are deliberately impoverished, I appeal to the citizens of Lithuania who have left Lithuania and foreign countries as well.
 So, all who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting, please help. Thank you all for your understanding and help.
When ordering, write to help with the timely free Iline Benefit.
Ireland
National Sort Code 93-20-19
Account Number 13308-005
 For international transfer:
 IBAN: IE35 AIBK 9320 1913 3080 05 (BIC: AIBKIE2D)

Поскольку все делается так, что у нас нет дохода, мы находимся в искусственно созданной ситуации, когда нам нужна ваша помощь. Поскольку народ Литвы преднамеренно обедлен, я обращаюсь к гражданам  из-за рубежа.
 Итак, все, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.
 Спасибо всем за ваше понимание и помощь.

Ирландия
Национальный код сортировки 93-20-19
Номер счета 13308-005
 Для международного перевода:
 IBAN: IE35 AIBK 9320 1913 3080 05 (BIC: AIBKIE2D) 

 Pagarbiai
 Vilmantas Povilaitis
 Tikra, laisva ir nepriklausoma Žiniasklaida.
 www.vilmantinas.eu

Tel +370 68 216 161
Email:vilmantinas@windowslive.comKomentarų nėra:

Rašyti komentarą