2022 m. kovo 15 d., antradienis

Kovo 15 d, antradienį 9:00 Lietuvos apeliaciniame teisme, Algirdo Paleckio teismas.

    Kovo 15 d., antradienį,


9:00 Lietuvos apeliaciniame teisme

 (Vilniuje, Gedimino pr. 40, II aukšto didžiojoje salėje) baigiamąsias kalbas tars Algirdo Paleckio advokatai, prokurorė Vilma Vidugirienė ir A. Paleckis. Posėdį stebės tarptautiniai stebėtojai: trys Europos Parlamento nariai (Clare Daly ir Mick Wallace iš Airijos ir Tatjana Ždanoka iš  Latvijos) bei austrų politologas ir žurnalistas Leo Gabriel. Posėdis bus viešas. Po jo pagal įstatymą teismas darys apytikriai mėnesio pertrauką ir tada skelbs sprendimą. Priminsime, kad kaltinimas „šnipinėjimu“ A. Paleckiui paremtas dviem šaltiniais: 1) už pedofiliją nuteisto vilniečio Deimanto Bertausko parodymais ir 2) VSD įžvalgomis, surašytomis į pažymas. Kaltinamajame akte prokuratūra naudoja tokias formuluotes - „A. Paleckiui užduotis davė nenustatytas FSB pareigūnas“, „A Paleckis jas perdadresavo nenustatytam asmeniui“. Iki šios dienos teismui nėra pateikta konkretika, t. y. konkretūs „prišnipinėti“ duomenys.

Todėl dauguma apygardos teismo posėdžių Šiauliuose vyko slaptai. Be ir to negana: kaltinamasis ir net teismas iki šios dienos pilnai nežino, kuo A. Paleckis yra kaltinamas, kadangai VSD slepia nuo teismo dalį bylos medžiagos. Joje nėra valstybinės paslapties – tai pripažino pats VSD – tačiau VSD vis tiek ją slepia. Taigi, slepia savo darbo metodus.

Šitaip siekiama iš politinio gyvenimo eliminuoti Lietuvoje ir Pasaulyje plačiai žinomą politiką, politologą, žurnalistą, kuris yra iškeltas kandidatu į Lietuvos Prezidentus.

 

 

„Teisingumo Aušros“ Infocentras

2022 03 14

Tinklapis 

www.vilmantinas.lt 

Vilmantas Povilaitis

   Galinčius ir norinčius paremti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesenčios kovos, su neteisybe ir netvarka. 

   Parama gali būti ir vienas euras, juk lašas po lašo ir akmenį pratašo...

Taip pat kviečiu Jus užsiprenumeruoti, tapti sekėjais, mano Youtube kanalų, žiūrėti, vertinti ir komentuoti, bei platinti video ir straipsnius. 

Vilmanto Povilaičio Youtube 1 kanalas

Vilmanto Pivilaičio 2 Youtube kanalas


Gavėjas: Vilmantas Povilaitis

IBAN:  LT93 3250 0363 1660 0515

BIC: REVOLT21

   Ačiū už pagalbą ir supratimą

  All who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting.

National Sort Code BIC:     REVOLT21

Account Number :   

LT93 3250 0363 1660 0515

   Thank you all for your understanding and help.

    Bсе, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.

Номер счета: LT93 3250 0363 1660 0515

 BIC REVOLT21

Спасибо всем за ваше понимание и помощь.


 Ačiū, visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie sunkios kovos su neteisybe ir netvarka. Kiekvienas geras žodis ir palaikymas yra maistas, mano pastangom ir sveikatai. Ačiū, kad esate.

Vilmantas Povilaitis

Laisva ir nepriklausoma žiniasklaida


Tel +370 68 216 161


Email:vilmantinas@windowslive.comKomentarų nėra:

Rašyti komentarą