2018 m. gruodžio 4 d., antradienis

Kęstutis Eiva; Lietuvos Visuomenės Tarybos pranešimas.

Sveiki.
Jei dar nepasirašėte šios peticijos, Lietuvos Visuomenės Tarybos Teisingumo darbo grupės vardu kviečiu ją pasirašyti ir persiųsti savo artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Iki gruodžio 10 d. liko nedaug laiko. Turime pasirūpinti dabar, kad Lietuvos neištiktų Vokietijos ir kai kurių kitų Europos valstybių likimas.
Pridedu šiek tiek informacijos apie dokumentus, kuriuos LT valdžia ruošiasi pasirašyti neatsiklaususi Tautos. 
Jei vistiek Lietuva pasirašytų tą sutartį, tai šios peticijos nepaisymas būtų pagrindas inicijuoti apkaltas entuziastams už Konstitucijos 9 str. pažeidimą.
Taip pat informuojame, kad rytoj, trečiadienį, 2018 m. gruodžio 05 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro ir išrinktos Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Nuo mokytojų streiko iki JTO paktų dėl migracijos ir pabėgėlių pasirašymo. Per vėlu, tamsta premjere ir tamsta valstybės vadove. Tauta nubudo, jėga ir smurtu Jos į baudžiavą nesugrąžinsite“ 
Dalyvauja išrinktos Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos nariai Jonas Mažintas ir Zenonas Andrulėnas.

Lietuvos Visuomenės Tarybos išrinkta valdyba š.m. gruodžio 1 d. suformavo Švietimo darbo grupę. Jos atstovai įsijungė į Švietimo ir mokslo ministerijoje vykstančias streikuojančių mokytojų ir valdžios diskusijas.
Pranešėjai pateiks informaciją apie šiuos įvykius ir jų svarbą. Besiplečiantis mokytojų streikas budina Tautą. Respublikos Prezidentės savanaudis tylėjimas, Ministro Pirmininko sprendimas keisti tris ministrus ir gąsdinimai mokytojams neišgelbės susikompromitavusios ir meluojančios valdžios.
Lietuvos Visuomenės Tarybos išrinkta valdyba kreipiasi į Lietuvos Prezidentę, Ministrą Pirmininką, vidaus reikalų ministrą ir dėl JTO paktų dėl migracijos ir pabėgėlių nepasirašymo. 

Dėl leidimų į Seimą rašyti: zv.seimas@gmail.com

Kęstutis Eiva

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą