2019 m. lapkričio 1 d., penktadienis

Ar tiesa, kad iš Lietuvos išvykstantys žmonės, palieka savo gimtą šalį, dėl gardesnio kąsnio?

 Ar tiesa, kad iš Lietuvos išvykstantys žmonės, palieka savo gimtą šalį, dėl gardesnio kąsnio?

  Kadangi ir pats su Šeima, buvau išvarytas iš Lietuvos, teisinio banditizmo būdu, puikiai žinau, kad ne visi dėl to tariamai gardesnio kąsnio, iš tos Lietuvos išvyko. Daugelis žmonių tai padarė, kad išgyventų. 
Plačiau apie tai: http://www.vilmantinas.eu/…/vilmantas-povilaitis-mano-seimo…
Kadangi Lietuvos teisinis banditizmas, aktyviai bandė ir dar vis tebebando susidoroti su manimi ir mano Šeima, lengva nebuvo ir už Lietuvos ribų. Plačiau apie tai: http://www.vilmantinas.eu/…/kol-es-proto-bokstai-suka-galva…
Tai puikiai parodo, kad globalistų susvaigta, "naujoji pasaulio tvarka" aktyviai vykdoma ir bandoma susidoroti su tai, išsigimusiai sistemai nepalankiais žmonėmis, kur jie bebūtų. Daugelis netiki, ką mūsų šeimai teko išgyventi, teisinio banditizmo, sukurtose salygose. Tuo tikrai sunku patikėti, nes toks susidorojimas yra įžūlus ir gana stiprus, bei sudėtingas. Plačiau apie tai: http://www.vilmantinas.eu/…/zmoniu-pasipriesinusiu-globalis…
Ne kartą, kreipiausi į Dalią Grybauskaitę ir į įvairias vyriausybes, bei partijas, bet niekas to vykdomo susidorojimo, stabdyti nepanoro.
Šį pavasarį kreipiausi į Premjierą Saulių Skvernelį, kuris taip pat negalėjo patikėti, tuo, kas vyko ir vyksta su mūsų Šeima. Todėl Jis tuo susidomėjo ir suteikė vilties, kad kažkas bus pradėta spresti.
Plačiau apie tai : http://www.vilmantinas.eu/…/skvernelis-airijoje-isgirdau-zm…
Mano išsakytus skundus, Saulius Skvernelis perdavė Generalinei Prokuratūrai ir Vadovybės Saugumo Departamentui. Pastarasis atrašė atsakymą, kuris kaip ir visada būna ne į temą ir visiškai nesuderinamas su sveiku protu. Juokinga, kai dėl neįleidimo į Seimo Rūmų pastatus, neparašoma priežąstis. Neįleidimą į Seimo Rūmų pastatus, pavadina " Valstybės paslaptimi" ir taip toliau savavaldžiauja, tarytum Lietuvos valstybė, būtų kažkieno, privati nuosavybė. Iš Generalinės Prokuratūros, iki šiolei, jokio atsakymo negavau, Tikiuosi Saulius Skvernelis, pasidomės ir parodys, kad yra savo žodžio šeimininkas.
   Lietuvoje privalo būti sustabdytas, teisinis banditizmas ir Lietuvos teisėsauga privalo būti išvalyta, nuo akivaizdžiai nusikalstamus sprendimus priiminėjusių "teisėjų", bei bylas fabrikavusių Prokurorų ir kitų pareigūnų, kuriems TIESA ir DOROVĖ, tapo ne jų gyvenimo prasmė.
Puikiai visiems žinoma, susidorojimo su Prezidentu Rolandu Paksu, metodai ir pasekmės, kurios nesuvokiamos protu. Išsigimusi sistema, susidoroja netgi su Tautos išrinktu Prezidentu ir atemant Tautai toliau Jį rinkti. Jeigu išsigimusi sistema, susidorojo netgi su Prezidentu, ką jiems reiškia susidoroti su paprastais Žmonėmis? Puikiai žinome, kaip įkalintas Algirdas Paleckis ir tai yra apgailėtina, taip ir toliau yra vykdomi susidorojimai su Žmonėmis. Aktyvus susidorojimas vyksta ir su Gerbiamu Signataru, Zigmas Vaišvila, taip pat po psichotroninio montažo lekalu, buvo atsidūrę ir visuomenei gerai žinomi Vaidas Lekstutis, Olegas Titorenko, Žilvinas Razminas, Giedrius Grabauskas, Klaipėdos miesto Tarybos narys Вячеслав Титов, bei gerai žinomas Žmogaus Teisių Stebėtojų Sąjungos vadovas, Donatas Šulcas. 


Situacija manau priėjo liepto galą, todėl tą teisinį banditizmą privalome nutraukti, jeigu to padaryti nesugebės, Naujasis Prezidentas ir Premjieras Ministras Saulius Skvernelis, Teisingumą teks pradėti vykdyti patiems, ko labai jau nesinorėtų. Taigi, prieš kažką apkaltindami skanesnio kąsnio ieškotojais, pabandykite geriau pagalvoti, ar tikrai taip yra, ar vistik to priežąstys slypi tame, kad Mūsų visų valstybė, tapo pavojinga gyventi, be tiesos ir teisingumo, išgrobstyta, išvokta ir praskolinta. Ar gali būti teisinėje valstybėje į Prezidentus ir
į Seimą renkami veikėjai, praskolinę valstybę ir Žmonių gyvenimus už protu nesuvokiamas palūkanas? Ar gali teisinėje valstybėje, tokie veikėjai būti laisvėje?
Taigi, Prezidente Gitanai Nausėda, Tauta nebeleis toliau naikinti valstybės ir toliau susidoroti su Žmonėmis, nežiūrint ar tai Prezidentas, ar tai paprastas Lietuvos pilietis, turintis savo nuomonę. Todėl bendrai kartu, atkurkime Lietuvą, TEISINĘ ir ergonomišką gyventi. Kad nereikėtų žmonėms bijoti, dėl savo išreikštos nuomonės ir fabrikuojamų bylų. Tegul tai būna mūsų skaudi praeitis. O tie, kas toje praeityje dalyvavo teisineme banditizme, privalo už tai atsakyti, nežiūrint į jų pareigas, Prezidentas, Teisėjas, Prokuroras, Komisaras ar paprastas ikiteisminio tyrimo tyrėjas. Prieš įstatymą privalo būti lygus visi, be išimčių.

2 komentarai:

  1. Jau veikia bandomoji diskusijų siena be apribojimų (N-18) adresu: vaiksvidas.lt

    AtsakytiPanaikinti
  2. Lietuvą tikrai naikina represinės mafijinės, tariamos teisinės struktūros. Žmones teisia tie, kurie turi būti patys teisiami. Mano.tel. 8 662 33770. Rytoj, rugsėjo 5 d. 8,30 h Klp.apyg. teisme už savo nuomonės išsakymą bus teisiamas, Klp. m. tarybos narys V.Titovas.

    AtsakytiPanaikinti