2017 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis

Kiekvienas aktyvus Žmogus, kuris to dar nepatyrė, patirs tai ateityje.Kiekvienas aktyvus Žmogus, kuris to dar nepatyrė, patirs tai ateityje. Tarkim aktyvus Žmogus pasirengęs ginti daugumos Žmonių interesus bando tą ir daryti. Tie, kurie valdo Lietuvą ir bando užvaldyti Pasaulį iškart jį pradeda stebėti. Jie stebi, analizuoja ir ieško būdų, kaip jį sunaikinti. daugelį būdų esu išvardines savo viename iš užrašų pavadinimu " Žmonių pasipriešinusių GLOBALISTŲ planų vygdymui naikinimo strategija."2012 m. Vasario 7 j.

Todėl nesikartosiu ir vardinsiu dar neišvardintus dalykus. Vienas iš kitų būdų, tai silpniau mastančius žmones, psichologiškai paveikiant nustatyti prieš tą, kuris yra aktyvus ir kelia jiems grėsmę. Todėl tokiam reikalui sukuriama "kompanija" kuri vienaip ar kitaip, bando žmonėms susukti protą, kad pastarieji nebesuprastu, kas tiesa o kas melas. Tokiam reikalui naudojami paprasti ir gerai suprantami teiginiai: Dar vienas prie lovio nori. Ką gero nuveikiai Lietuvai? Visi daug žada, bet pasiekę lovį pasikeičia. Drakonas mirė-tegyvuoja kitas drakonas ir tttt....... Taigi išblaškyti žmonės nesuvokdami tampa išsigimėlių įrankiu. Nors pakaktų ramiai ir protingai pagalvoti, ar gali kaškas pasikeisti nieko nekeičiant ir leidžiant ir toliau naikinti Mūsų Valstybę tiems, kurie tą netrugdomai daro jau trečią dešimtmetį? Taigi lengvatikiai ir negalvojantys žmonės tampa savo paties priešais ir kenkia ne tik tam, kuris turi kilnius tikslus ir nori kažką pakeisti visos Lietuvių Tautos labui, bet ir patys sau, nes tokiu būdu apsaugo tuos, kurie ten sėdi ir juokiasi iš tų lengvai manipuliuojamų žmonių, kurie juos ir apsaugo. Taigi kadangi tas kovojantis Žmogus taip pat nėra geležis ar titanas jis matydamas, kad neturi pakankamo palaikymo darosi silpnesnis. Tada tie patys, kurie prieš tą Žmogų nustatė nemastančius žmones ir Jį tuo apdorojo psichologiškai ir susilpnino. Atsargiai bando atrasti būdą, kaip prie jo prieiti. Atradę prė jo priėjimą, tam Žmogui kalba: - Matai kokie tie žmonės baisūs, kaip jie tave ižeidinėja žemina ir visiškai taves negerbia, o tu visvien už juos kovoji. Pagalvok, ar tai verta? Pagalvok, ar verta kovoti už tuos, kurie tave niekina ir žemina? Ar verta kovoti už tuos, kurie maišo tave su purvu? Ną visiškai logiška, kad tada tas žmonių palaikymo negaves žmogus susimasto. - Tikrai, ar tai verta? Ną ir Jūs pagalvokit, ar Jūs taip nepamąstytumėte? Toliau atstovaujantys, paversti pasaulį privačia valda interesus, tokiam Žmogui duoda pasiūlymą atstovauti pastarūjų interesams, nes aktyvus ir tvirtas Žmogus yra bet kokio laimėjimo ginklas, kuris lems pergalę. Tad brangūs Lietuvos Žmonės, būkit begalo budrūs ir nuolat naudokite logiką, nes laimi tie, kurie turi geriausius karius, tad nespjaudykim į akis tiems, kuriuos turėtumėte gerbti ir būti Jų komandos nariais. Neatiduokit savo geriausių kovotojų priešo armijai. Tada Jie netaps drakonais, o bus Jūsų pasididžiavimu.
Tikra, laisva ir nepriklausoma Žiniasklaida


Vilmantas Povilaitis
www.vilmantinas.eu

1 komentaras:

  1. Vilniaus universiteto Svento Jonu baznycios rusiuoseyra isniekinti kapai kaulai Lietuvos Didysis kunigaikstis Karališkos kilmės Bujwid Mihal Riurikid Gediminaiciu dinastija ir tai buvo padaryta butent PO nepriklausomybes 1992 -1993 metais kai Seimo pirmininkas Buvo Lanzbergis kuris sunaikino kolukius ir net nurodyma dave kapus sunaikint o Universitetas meluoja kad tai buvo daryta rusiai valomi 1930 metais Smetonos laikais.

    AtsakytiPanaikinti