2024 m. kovo 6 d., trečiadienis

Pakelkite galvas žmonės, viskas priklauso nuo mūsų pastangų. Kokie darbai, tokie ir rezultatai.

 Dauguma Lietuvos piliečių, yra nepatenkinti Lietuvos padėtimi. Vieni jų aktyviai bando kažką daryti, keisti ir sustabdyti Lietuvoje vykstančius blogus dalykus. 

   Kiti tuo tarpu sako, kad nieko čia nepakeisi ir nuleidę galvas, sparčiu žingsniu, eina į susinaikinimą, paskui save temdamiesi visus, nes tokių  nukenksmintų ir neaktyvių yra dauguma. 


    Galima verstis per galvą ir dirbti 24 valandas per parą 7 dienas pet savaitę, bet jeigu dauguma valstybės piliečių, nieko nedarys ir ramiai sėdės ant sofkučių, jokių reikalingų pokyčių neįvyks. 

    Dėl esamos situacijos kalti yra ne tie, kurie atiduoda savo laiką, energiją, sveikatą ir pinigus kovai, bet tie, kurie nieko nedaro. 

 Kol nedarančių bus dauguma, tol teigiamų  rezultatų nebus. 

    33 metus, mūsų valstybė grobstoma ir naikinama. 

    Labai  Įsibujojo teisinis banditizmas kurio pagalba, vykdomas susidorojimas su aktyviais ir tiesą kalbančiais žmonėmis.

    Fabrikuojamos baudžiamosios bylos, žmonės be kaltės sodinami į kalėjimus ir be ligos, priverstinai uždaromi psichiatrinėse ligoninėse. 

    Sugadinti tarptautiniai santykiai su Kinija, Rusija, Baltarusija, kas stipriai pakenkė Lietuvos ekonomikai. Nestabdomai didinamos prekių ir paslaugų kainos.  

  Mes privalome susigrąžinti savo valstybę į savo rankas. 

   Tą padaryti galime susivienyję ir laimėję rinkimus. Kad laimėtumėme rinkimus, visi turi atplėšti subines nuo sofų ir ateiti į rinkimus. Kai 53% rinkėjo teisę turinčių rinkėjų, yra neveiksnūs, Seime ir Vyriausybėje atsiranda tokie, kokie yra dabar. 

   Pasyvumas, neaktyvumas ir tinginystė, atvedė mus į tokią padėtį, kurioje esame.

   Tad kelkimės, nustokime būti neveiksniais liurbeis ir imkimės darbo. 

    Kviečiu visus, kurie dar nepasirašėte už Eduardo Vaitkaus kandidatūrą į Lietuvos Prezidentus, kuo greičiau tą padaryti ir padėkite pasirašyti bent dar trejiems žmonėms. 

    Daugiau informacijos suteiksiu privačiomis žinutėmis. Pakelkite galvas žmonės, viskas priklauso nuo mūsų pastangų. Kokie darbai, tokie ir rezultatai. 


Vilmantas Povilaitis 

2024.03.06

www.vilmantinas.eu

Parama yra tai, kad Jūs lankotės ir žiūrite šį puslapį, bei dalinaties su kitais žmonėmis informacija, kuri yra slepiama sistemos. Taip pat parama gali būti ir mano YouTube kanalų peržiūros ir jų prenumeratos, bei įvertinimai, nesvarbu ar teigiamai, ar neigiamai, bei video ir straipsnių platinimas internetinėse erdvėse. 
 

Mano YouTube kanalai
Taip pat galinčius ir norinčius prisidėti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesenčios kovos, su neteisybe ir netvarka. 
Parama gali būti ir vienas euras, juk lašas po lašo ir akmenį pratašo...
Gavėjas:
Vacys Povilaitis
IBAN
LT297180000109733729


Ačiū už pagalbą ir supratimą


 All who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting.Account Number :   LT297180000109733729
 

Thank you all for your understanding and help.

 Bсе, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.

Номер счета: LT297180000109733729
  

Спасибо всем за ваше понимание и помощь.
 Ačiū, visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie sunkios kovos su neteisybe ir netvarka. Kiekvienas geras žodis ir palaikymas yra maistas, mano pastangom ir sveikatai. Ačiū, kad esate.

Vilmantas Povilaitis
Laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

Tel +370 68 216 161

Email:vilmantinas@windowslive.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą