2024 m. kovo 3 d., sekmadienis

Norint nugalėti sistemą, privalome būti vieningi.

 Kaškada sakiau, kad geriausias kandidatas į Lietuvos Prezidentus, būtų Rolandas Paksas, dėje, Rolandas Paksas, nepareiškė noro kandidatuoti į Lietuvos Prezidentus. 


     Taip pat, sakiau, kad geras Prezidentas būtų Algirdas Paleckis, dėje grybolandsberginis gerai organizuotas nusikalstamas susivienijimas, jam sufabrikavo baudžiamąją bylą ir nusikalstamai įkalino. Sakiau, kad geras Prezidentas, būtų ir Erika Švenčionienė, ta pati gauja ir Jai sufabrikavo bylą ir Ji yra teisiama už išgalvotus ir dainiaus žalimo fantazija grystus nusikaltimus. Taip pat, sakiau, kad tinkamas būti Lietuvos Prezidentu būtų ir mūsų bendražygis Antanas Kandrotas, dėje, grybolandsberginė gauja ir Jį įkišo už grotų su parodomuoju nusikalstamu suėmimu, Antano Kandroto žmonos ir vaikų akivaizdoje. Dabar sakau, visiems Rolando Pakso, Algirdo Paleckio, Erikos Švenčionienės, Antano Kandroto, draugams, kolegoms ir šiuos žmones palaikantiems žmonėms. Metas susivienyti ir sugrąžinti Lietuvą Lietuvos žmonėms. Kviečiu jus visus, pasirašyti už Eduardą Vaitkų ir visais įmanomais būdais, palaikyti Jį Prezidento rinkimuose ir prisidėti kuriant partiją, bei dalyvauti Eduardo Vaitkaus komandoje. Taip pat, kreipiuosi į esamas partijas, konkrečiai kreipiuosi į Neringą Venckienę, Kazimierą Danutę Prunskienę, prisijungti prie Eduardo Vaitkaus komandos ir tapti viena ir pergalę Lietuvai stnešančia jėga. Būkime vieningi ir stiprūs, tokie būti galime tik susivienyję. 

Visus perskaičiusius šį mano straipsnį, kviečiu jį platinti ir padaryti viską, kad mano išvardinti žmonės ir jų gerbėjai tai pamatytų. 

Taip pat, labai norėčiau tiesiogiai pasikalbėti su Neringa Venckiene ir Kazimiera Danute Prunskiene, dėl jėgų suvienyjimo. 

Mano tel. 8 68226161

Norėdami nugalėti sistemą, turime būti komanda, tad padarykime viską, ką tikrai galime. 


Vilmantas Povilaitis

2024.03.03

www.vilmantinas.eu

Parama yra tai, kad Jūs lankotės ir žiūrite šį puslapį, bei dalinaties su kitais žmonėmis informacija, kuri yra slepiama sistemos. Taip pat parama gali būti ir mano YouTube kanalų peržiūros ir jų prenumeratos, bei įvertinimai, nesvarbu ar teigiamai, ar neigiamai, bei video ir straipsnių platinimas internetinėse erdvėse. 
 

Mano YouTube kanalaiTaip pat galinčius ir norinčius padėti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesenčios kovos, su neteisybe ir netvarka. 
Parama gali būti ir vienas euras, juk lašas po lašo ir akmenį pratašo...
Gavėjas:
Vacys Povilaitis
IBAN
LT297180000109733729


Ačiū už pagalbą ir supratimą


 All who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting.Account Number :   LT297180000109733729
 

Thank you all for your understanding and help.

 Bсе, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.

Номер счета: LT297180000109733729
  

Спасибо всем за ваше понимание и помощь.
 Ačiū, visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie sunkios kovos su neteisybe ir netvarka. Kiekvienas geras žodis ir palaikymas yra maistas, mano pastangom ir sveikatai. Ačiū, kad esate.

Vilmantas Povilaitis
Laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

Tel +370 68 216 161

Email:vilmantinas@windowslive.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą