2022 m. vasario 5 d., šeštadienis

Būrelis Lietuvos išdavikų, save laiko Lietuva. Pakeiskime situaciją REFERENDUMU.

Būrelis Lietuvos išdavikų, uoliai tarnaujančių visos Žmonijos ir visų tautų priešams, save laiko dauguma ir save vadina Lietuva. Bet Lietuvos savininkai, esame mes visi, kurie esame šios valstybės piliečiai. Būrelis Lietuvos išdavikų teigia, kad juos į Seimą išrinko dauguma, nors rinkimuose dalyvavo tik apie 47% rinkėjų. Būrelis Lietuvos išdavikų, teigia, kad rinkimai Lietuvoje demokratiški, nors rinkimuose uždraudžiama kandidatuoti, Prezidentui Rolandui Paksui, Neringai Venckienei, kiti kandidatai išbraukiami iš kandidatų sąrašo. Tokių išbrauktų kandidatų tarpe, atsidūriau ir aš pats. Tuo tarpu, į VRK, laiku nepristačiusi dokumentų, laisvės partija, rinkimuose dalyvauja neteisėtai. :) 
 Šlykštus tautų ir Žmonijos išdavikai, jūs niekada nebuvote, nesate ir nebūsite dauguma. Jūs tik gaujelė parsidavėlių globalistams, naikinančių mūsų visų valstybę. Jūsų vieta, senai yra kalėjimas, bet tik dėl to, kad visur sukišot savo pastumdėlius, lietuva tapo beteisė, teroristinė valstybė. Jeigu šioje valstybėje veiktų teisėsauga ir Valstybės Saugumo Departamentas, visa niekinga jūsų gaujelė, senai sėdėtų už grotų, su viso turto konfiskavimu ir ieškiniais, savo veiksmais padarytai žalai atlyginti. Taip pat, turėtų būti priteista, grąžinti visus pinigus į valstybės biudžetą, kuriuos gavote, kaip atlyginimą iš valstybės biudžeto. 
  Niekingi nevykėliai, jei manote, kad globalistai jus apsaugos nuo atsakomybės, labai klystate ir greitai tuo patys įsitikinsite. 
  Taigi, kviečiu visus žmones, kurie esate žmonėmis, o ne fašistais, jedynstvinykais, ir ne bepročiais, kuo greičiau pasirašyti už referendumą ir tapti parašų rinkėjais referendumui. Privalome apginti savo valstybę ir susigrąžinti Ją į savo rankas. Parašai renkami ir išduidami parašų rinkimo lapai, visur ir visada, kur pamatysite nuotraukoje esantį autobusiuką.
Daugiau informacijos

Galinčius ir norinčius padėti finansiškai ir prisidėti prie sunkios ir ilgus metus besitesenčios kovos, su neteisybe ir netvarka. 
Parama gali būti ir vienas euras, juk lašas po lašo ir akmenį pratašo...
Gavėjas:
Vilmantas Povilaitis
IBAN
LT93 3250 0363 1660 0515
BIC
REVOLT21

Ačiū už pagalbą ir supratimą

 All who are able and willing to help financially and contribute to the difficult and long years of fighting.

National Sort Code BIC:     REVOLT21
Account Number :    LT93 3250 0363 1660 0515
 Thank you all for your understanding and help.

 Bсе, кто способен и хочет помочь материально, пожалуйста, помогите.

Номер счета: LT93 3250 0363 1660 0515
 BIC REVOLT21
  Спасибо всем за ваше понимание и помощь.
 Ačiū, visiems palaikantiems ir prisidedantiems prie sunkios kovos su neteisybe ir netvarka. Kiekvienas geras žodis ir palaikymas yra maistas, mano pastangom ir sveikatai. Ačiū, kad esate.

Vilmantas Povilaitis
Laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

Tel +370 68 216 161

Email:vilmantinas@windowslive.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą