2017 m. spalio 11 d., trečiadienis

Rinkti LR Prezidenta yra Tautos teisė ir niekeno kito!

Rinkti LR Prezidenta yra Tautos teise ir niekeno kito!

lrk.jpg
5 straipsnis Valstybės valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, Respublikos Prezidentas ir Vyriausybė, Teismas. Valdžios galias riboja Konstitucija. Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms.
78 straipsnis Respublikos Prezidentu gali būti renkamas Lietuvos pilietis pagal kilmę, ne mažiau kaip trejus pastaruosius metus gyvenęs Lietuvoje, jeigu jam iki rinkimų dienos yra suėję ne mažiau kaip keturiasdešimt metų ir jeigu jis gali būti renkamas Seimo nariu. Respublikos Prezidentą renka Lietuvos Respublikos piliečiai penkeriems metams, remdamiesi visuotine, lygia ir tiesiogine rinkimų teise, slaptu balsavimu. Tas pats asmuo Respublikos Prezidentu gali būti renkamas ne daugiau kaip du kartus iš eilės.
Tauta jau senai nusprende, kad nenori jog Vytautas Landbergis taptu LR Prezidentu ir sis klausimas jau senai isnagrinetas ne viena karta (http://www.sarmatas.lt/08/vytautas-landsbergis-lietuvos-prezidentas/)
Net siuo metu vykstanti apklausa puikiai parodo, kad didzioji dauguma pilieciu yra pries LR Prezidento status suteikimo V. Landsbergiui (http://www.harmonio.net/apklausa-ar-vytautui-landsbergiui-reiktu-suteikti-valstybes-vadovo-titula/)
Ne (84%, 1,383 Votes)
Taip (14%, 234 Votes)
Neturiu nuomonės (1%, 24 Votes)
Viso balsavo: 1,641
Kiek galima tyciotis is Tautos ir Konstitucijos?
Visi pasirase sia peticija reikalauja, kad LR Prezidento statusas NEbutu suteiktas V. Landsbergiui ir sis klausimas daugiau niekada nebutu keliamas.
Taip pat, kad Viktoras Pranckietis, kuris iskele si klausima butu sudrausmintas uz meginima pazeisti LR Konstitucija.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą